راهنمای کامل عکاسی

درباره دوره

با تشکر از تعداد روزافزون برنامه های نرم افزاری، به نظر می رسد که هر کسی می تواند یک صفحه وب را ایجاد کند. اما اگر شما واقعا می خواهید درک کنید که چگونه صفحه ایجاد شد؟ کتاب های درسی عالی و منابع آنلاین برای یادگیری طراحی وب وجود دارد، اما بسیاری از این منابع نیاز به برخی از دانش پس زمینه دارند. این دوره برای کمک به تازه کار که می خواهد اعتماد به نفس و دانش را به دست آورد، طراحی شده است. ما این نظریه را بررسی خواهیم کرد (آنچه در واقع اتفاق می افتد زمانی که شما بر روی یک لینک در یک صفحه وب کلیک کنید؟)، عملی (چه باید بکنم تا بتوانم صفحه خودم را بسازم؟)، و نادیده گرفته شده (من یک صفحه دارم، چه چیزی را دارم حالا؟)

در طول دوره، تاکید قوی بر پیوستن به استانداردهای نحوی برای اعتبار سنجی و استانداردهای معنایی برای ترویج دسترسی گسترده به کاربران با معلولیت وجود خواهد داشت. کتاب درسی ما استفاده می کنیم، "لینک گمشده: مقدمه ای بر توسعه وب و برنامه نویسی" توسط مایکل مندز.

با تشکر از تعداد روزافزون برنامه های نرم افزاری، به نظر می رسد که هر کسی می تواند یک صفحه وب را ایجاد کند. اما اگر شما واقعا می خواهید درک کنید که چگونه صفحه ایجاد شد؟ کتاب های درسی عالی و منابع آنلاین برای یادگیری طراحی وب وجود دارد، اما بسیاری از این منابع نیاز به برخی از دانش پس زمینه دارند. این دوره برای کمک به طراحی شده است.

توضیحات کوتاه

با تشکر از تعداد روزافزون برنامه های نرم افزاری، به نظر می رسد که هر کسی می تواند یک صفحه وب را ایجاد کند. اما اگر واقعا می خواهید

آمورش‌ها

  • آخرین جابجایی جابجایی انواع مختلف باردار از زندگی در
    مدت زمان: 00:25

با مدرسان این دوره آشنا شوید

آدولفو سررا

آدولفو سررا

illustrator, هنرمند, حرکت - جنبش
دورا مجارستانی

دورا مجارستانی

اثر متقابل, PHP

سوالات متداول

دوره های آنلاین چیست؟
این یک واقعیت طولانی است که یک خواننده با محتوای قابل خواندن از یک صفحه در هنگام نگاه کردن به طرح آن منحرف خواهد شد. نقطه استفاده از Lorem Ipsum این است که آن را به عنوان توزیع نرمال و یا کمتر از حروف، به عنوان مخالف استفاده از
20.00تومان
44.00تومان

37088 دانش آموز

15 منابع اضافی (10 فایل)

موجود از برنامه

اسپانیایی، انگلیسی، پرتغالی

ما تضمین رضایت را ارائه می دهیم

دسترسی به تلفن همراه و تلویزیون

گواهی پایان کار
سطح

مقدماتی

آمورش‌ها

3 عدد

دوره‌های مرتبط

زاویه ای - راهنمای کامل (نسخه 2020) پیشرفته
45000.00تومان
50000.00تومان
10% off

زاویه ای - راهنمای کامل (نسخه 2020)

راهنمای کامل عکاسی مقدماتی
20.00تومان
44.00تومان
55% off

راهنمای کامل عکاسی

واکنش - راهنمای کامل پیشرفته
100.00تومان
120.00تومان
17% off

واکنش - راهنمای کامل